Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

O společnosti REALDIRECT, realitní společnost, s.r.o.

Realitní společnost REAL DIRECT vznikla na základě dlouhodobé spolupráce mezi realitním makléřem panem Ivanem Turkem a advokátem zaměřujícím se mimo jiné na právo nemovitostí Mgr. Miroslavem Osladilem.

Pan Ivan Turek působí na realitním trhu již od roku 2007, po celou dobu vystupoval pod názvem realitní kanceláře RealDirect a za 8 let praxe zprostředkoval prodej, nákup a pronájem bezpočtu bytů, rodinných domů, činžovních domů, rekreačních i komerčních objektů. Pan Turek si při své činnosti vždy zakládal na kvalitě poskytovaných služeb, solidním jednání, individuálním a vstřícném přístupu, což je základem spokojenosti každého klienta.

Mgr. Miroslav Osladil získal právní vzdělání na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 2000 a v témže roce byl zapsán do seznamu advokátních koncipientů České advokátní komory. Advokátem je od roku 2004. Za dobu své praxe působil v několika renomovaných pražských advokátních kancelářích, přičemž nyní vykonává advokátní praxi jako spolupracující advokát v advokátní kanceláři HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. Mgr. Osladil poskytuje právní služby zejména v oblasti práva závazkových vztahů, práva nemovitostí, pracovního práva, práva obchodních korporací, soudního a rozhodčího řízení. Právní služby poskytuje jak fyzickým osobám, tak korporacím mezinárodního významu. Při své právní praxi klade důraz na rychlost a bezchybnost poskytovaných služeb a zejména z tohoto důvodu má stabilní klientskou základu po celou dobu výkonu advokacie, tedy již více než 10 let.

Na základě spolupráce realitního makléře pana Ivana Turka a advokáta Mgr. Miroslava Osladila se  RealDirect transformovala na REAL DIRECT, realitní společnost, s.r.o., a rozšířila se o poskytování dalších služeb. Realitní společnost poskytuje služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Dále nabízíme výkup a zástavy nemovitostí, poradenství při řešení exekucí, zajištění energetických průkazů (PENB), znaleckých posudků, financování a případně pojištění nemovitostí. Kompletní nabídku poskytovaných služeb naleznete v sekci Služby.

Klademe si za cíl poskytovat svým klientům nadstandardně kvalitní služby, což zajistíme zejména tím, že smluvní dokumentaci ke každé zprostředkované transakci bude připravovat a kontrolovat vždy advokát a kupní cena za nemovitosti bude primárně skládána do advokátní úschovy nikoli do úschovy samotné realitní společnosti. Zároveň je cílem naší realitní společnosti být co nejvíce přístupní lidem.

REAL DIRECT, realitní společnost, s.r.o. Vám je k dispozici pro řešení veškerých záležitostí týkajících se Vaší nemovitosti.

Těšíme se na spolupráci

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci